Gaineris | Papildai masei | Papildai raumenims

Kuo Jums gali pasitarnauti gaineris, papildai masei, papildai raumenims? Šiandieniniame gyvenimo ritme dauguma iš mūsų turi mažai laiko arba visai jo laiko laikytis pilnavertiško mitybos plano ir pasirūpinti savo mitybos poreikiais. Rezultatas yra tas, kad antsvorio turintys žmonės negali numesti svorio, o liekni žmonės negali priaugti raumeninės masės. Numesti svorio gali padėti aktyvesnis gyvenimo būdas, maisto papildai svorio metimui, na o kaipgi priaugti raumeninės masės? Masės didinimo papildai (mass gainer) greičiausiai yra atsakymas, kurio būtent ieškote!

                                                                                                                       Skaitykite plačiau apačioje.

Kas yra masės didinimo papildai (mass gainer)?

Masės augintojai, arba papildai raumenims – tai kaloringi papildai, kuriuose yra baltymų, riebalų, angliavandenių, mineralų, vitaminų, amino rūgšči. Baltymų kiekis mass gainer‘yje gali būti mažesnis nei proteino papilduose, tačiau angliavandenių ir riebalų kiekis tikrai yra didesnis. Šis didelis angliavandenių kiekis yra būtinas norint padidinti suvartojamų kalorijų kiekį. Šiandien rinkoje yra įvairių tipų masės didinimo papildų su skirtingu kalorijų kiekiu. Reiktų atkreipti dėmesį į šių papildų sudėtį ir rinktis produktus, kurių vienoje porcijoje yra mažiau cukraus ir daugiau kompleksinių angliavandenių.

Viena porcija papildo gali suteikti nuo 350 kalorijų iki daugiau nei 1200 kalorijų. Baltymų kiekis taip pat gali skirtis nuo 15 gramų iki 65 gramų ar net daugiau. Taigi, nors mass gainer‘iai- ppaildai masei gali būti vartojamas kaip baltymų šaltinis, visgi jį vartoti turėtų žmonės, kuriems sudėtinga priaugti raumenų masės ar padidinti apimtis. Kartu su kasdieniu maisto vartojimu, liesi ar liekni žmonės gali prijungti papildus raumenims, jei nori užsiauginti daugiau liesos raumenų masės.

„Mass Gainer“ privalumai:

1. Daug angliavandenių

Mass gainer‘io sudėtyje yra daug angliavandenių. Šie angliavandeniai aprūpina Jus reikiama energija, kuri yra labai naudinga intensyvioms treniruotėms ir raumenų masės didinimui.

Angliavandeniai yra mūsų pagrindinis energijos šaltinis: greičiausiai augindami raumenis sportuojate daugiau nei laikydamiesi dietos siekiant numesti svorio ir norite, kad Jūsų raumenys kuo geriau atsigautų. Būtent angliavandeniai yra geriausias būdas kaupti glikogeną atsistatymui Jūsų raumenyse. Daugiau glikogeno Jūsų raumenyse padės išlaikyti jautrumą insulinui ir mažesnę tikimybę kaupti kūno riebalus suvartojant daug kalorijų. Daugumai žmonių daugiau angliavandenių reiškia, kad galite geriau, produktyviau atlikti treniruotes esant didesniam intensyvumui ir trukmei.

2. Sudėtyje yra aukštos kokybės išrūgų baltymų

Mass gainer‘io sudėtyje yra aukštos kokybės išrūgų baltymų, kurie yra būtinas elementas siekiant priaugti raumenų masės. Baltymai yra pagrindinė raumenų statybinė medžiaga, o masės didinimo papilduose esantys baltymai, dažniausiai išrūgų, užtikrina greitą pasisavinimą ir raumenų aprūpinimą taip jiems reikalingomis maistinėmis medžiagomis.

3. Padeda raumenų atsistatymui ir augimui

Mass gainer‘is gali padėti raumenims greičiau atsigauti ir augti. Tai ypač pravartu ir naudinga kai laikotės aukšto intensyvumo treniruočių režimo, siekiate išlaikyti reguliarumą treniruotėse, išvengti pervargimo, persitreniravimo ir nuolat progresuoti.

4. Gausu mineralų ir vitaminų

Šiuose maisto papilduose masei yra platus įvairių mineralų ir vitaminų spektras. Vitaminai ir mineralai yra būtini optimalioms organizmo funkcijoms palaikyti, norint išlikti atspariems ligoms ir nuolat jaustis budriems bei energingiems.

5. Daug skaidulų

Papilduose raumenims- mass gainer‘iuose dažnai yra daug skaidulų. Skaidulos ypač naudingos gerinant virškinimą ir skrandžio darbą, ypač kuomet stengiatės priaugti raumeninės masės ir suvartojate daug kalorijų.

Taigi, masės augintojai, arba papildai raumenims, yra itin praktiškas ir tuo pačiu be galo naudingas produktas siekiant priaugti liesos raumeninės masės ar padidinti apimtis. Jei vis dar dvejojate, kas labiausiai tiktų Jums- susisiekite ir mielai pagelbėsime!